KONST / Litografier / Färglitografi 14413364
nr 1441 3364
Björn Aurebekk
(f. 1948), Norge
Sittande kvinna. Signerad, färglitografi, numrerad 151/198, oramat löst blad. Bladets mått: 46x31 cm
Bjørn Aurebekk, norsk bildkonstnär född 1948.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 januari 2022
kl 19:35:40
10/1 15:49:19
150 kr
10/1 18:47:33